Anping Yaqi Hasır Co, ltd, İmalat Demir Tel, Çelik Tel ve Demir Tel Örgü, Güvenlik Tel Örgü Çit, Paslanmaz Çelik tel örgü ve filtreler

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Anping Yaqi Wire Mesh Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Kaynaklı Hasır Paneller satış için
iyi kalite Kaynaklı Hasır Paneller satış için
Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı

    Anping Yaqi Hasır Products Co, Ltd 2001 yılında kurulmuştur. Bu araştırma ve geliştirme, üretim ve çeşitli tel kafes ve metal ürünleri satışı konusunda profesyonel bir kuruluştur, bir tel çekme, galvanizli, derin işleme sanayi ve ticaret entegrasyonu kafesleri büyük işletmelerin.

    Gelişmiş ekipman, zengin uzmanlık ve bilimsel üretim prosedürü, sıkı kalite kontrol sistemi var. Son yıllarda, kendimizi geliştirmek ve geliştirmek için uğraş veriyoruz. Ürünlerimiz Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve dünya çapında ihraç, yerli ve yabancı müşteriler ve üstün kalite için mükemmel bir üne yüksek övgü olsun.

    Başlıca ürünlerimiz: Galvanizli Demir Tel, PVC kaplı tel, Bağ Tel, Siyah Demir Tel, U Tipi Tel, Küçük Bobin Tel, Kesme Tel, Dikenli Tel, Altıgen Tel Örgü, Tel Örgü Çit, Kaynaklı Hasır, Gabion Mesh, Meydan Tel Örgü, Kablo Demeti, Genişletilmiş Metal Örgü, Tıraş Çit Tel, Zincir Bağlantı Çit, Çim Çit, Pencere Ekran, Delikli Meta, Hexmesh, Kama Tel Ekranlar, Filtre Elemanı, Filtre Silindirleri, Filtre Diskleri, Test Elek ve Standart Elek.

İletişim bilgileri
Anping Yaqi Wire Mesh Co.,Ltd

Tel: 86---15203118350

Faks: 86-311--85902971

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)